Ferdi Kaza Sigortası

Kaza geliyorum demez, geldiğinde hazırlıklı olun.

Quick Ferdi Kaza Sigortası ile hayatınızın normal akışı içinde uğrayabileceğiniz pek çok kaza nedeniyle sizin ve aileniz için oluşacak maddi zararları karşılıyoruz.

Quick Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu oluşacak vefat, daimi maluliyet ve tedavi masrafları teminatlarını kapsamaktadır. Kazanın anlamı ani ve harici bir olayın etkisiyle sigortalının iradesi dışında bedensel zarar görmesidir. Quick Ferdi Kaza Sigortası ile dilerseniz motosiklet, kayak, dalış, dağcılık, yelkencilik, avcılık gibi outdoor aktivitelerinizi de poliçe kapsamına dahil edebilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası hangi teminatları verir?

Bu sigorta ile poliçenin ön yüzünde belirtilmesi kaydıyla, Vefat ve Daimi Maluliyet teminatlarına ek olarak, Gündelik Tazminat ve Tedavi Masrafları teminatlarının biri veya her ikisi verilebilir.

  • Vefat Teminatı
  • Daimi Maluliyet Teminatı
  • Gündelik Teminat
  • Tedavi Masrafları Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası nedir?

Bu sigorta ile poliçede belirtilen şartlar dahilinde sigortalıyı, sigorta süresi içinde maruz kalacağı kazaların sonuçlarına karşı teminat altına alır. Bu poliçedeki kaza tabirinden maksat ani ve harici bir olay sonucunda sigortalının iradesi dışında ölmesi veya bedeni bir arızaya maruz kalmasıdır.

Quick Ferdi Kaza Sigortası Türkiye dışında da geçerli mi?

Evet. Ferdi Kaza Sigortası Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında da geçerlidir.

Quick Ferdi Kaza Sigortasında sigorta bedeli nasıl belirlenir?

İnsan hayatının değeri ölçülememekle birlikte maddi kayıplarını belirlemek mümkün olmasa da teminat limitini belirlemek gerekir. Ferdi Kaza Sigortalarında teminat limitinin belirlenmesinde, sigortalının yaşı ve mesleği gibi özellikleri göz önünde tutularak belli esaslar dahilinde belirlenir. Poliçe gereğince ödenecek tazminatın miktarı önceden taraflar arasında uyuşularak tespit olunur.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ